Ubytování v Tîrgu Secuiesc

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Tîrgu Secuiesc. Najděte si jeden z hotely a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Tîrgu Secuiesc, kde najdeme města Zăbala, Dálnol, Covasna, Balvanyos a Moacşa.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 result nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Sissy Vendégház 

Foto: Sissy Vendégház
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
94 %

Located in Tîrgu Secuiesc, Sissy Vendégház features a garden and shared lounge. Both free WiFi and private parking are available on site. Certain rooms also offer a kitchen with an oven. Băile Tuşnad is 43 km from the guest house.


2. Villa Westfalia Guest House 

Foto: Villa Westfalia Guest House
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
94 %

Villa Westfalia Guest House features barbecue facilities and a garden in Tîrgu Secuiesc. Among the various facilities of this property are a terrace and a bar. The property provides garden views, a children's playground, and free WiFi is available.

Hotely v okolí Tîrgu Secuiesc

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Tîrgu Secuiesc jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Tîrgu Secuiesc. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Tîrgu Secuiesc.


3. Gaál Kúria 

Foto: Gaál Kúria
Lokalita: Dálnol
Vzdálenost: 14.1 km
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
94 %

Gaál Kúria is set in Dalnic, 44 km from Braşov and 50 km from Poiana Brasov. The guest house has a barbecue and sauna, and guests can enjoy a meal at the restaurant. Free private parking is available on site. A flat-screen TV is provided.


3 result nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: