Penziony v Tîrgu Secuiesc

Ubytování v Tîrgu Secuiesc v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Tîrgu Secuiesc. Většina penzionů v Tîrgu Secuiesc se od hotelů v Tîrgu Secuiesc liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Tîrgu Secuiesc.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Sissy Vendégház 

Foto: Sissy Vendégház
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Located in Tîrgu Secuiesc, Sissy Vendégház features a garden and shared lounge. Both free WiFi and private parking are available on site. Certain rooms also offer a kitchen with an oven. Băile Tuşnad is 43 km from the guest house.


2. Villa Westfalia Guest House 

Foto: Villa Westfalia Guest House
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
93 %

Villa Westfalia Guest House features barbecue facilities and a garden in Tîrgu Secuiesc. Among the various facilities of this property are a terrace and a bar. The property provides garden views, a children's playground, and free WiFi is available.

Hotely v okolí Tîrgu Secuiesc

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Tîrgu Secuiesc jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Tîrgu Secuiesc. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Tîrgu Secuiesc.


3. Conacul Benke StarStarStarStarStar

Foto: Conacul Benke
Lokalita: Moacşa
Vzdálenost: 20.2 km
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
83 %

Located in the small village of Moacsa and surrounded by a large garden with a sun terrace, Conacul Benke features a spa centre, a restaurant and a bicycle rental service.

Pokoje

Apartmá s 1 ložnicí
osoby135 - 135 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby100 - 100 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí
osoby135 - 135 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby100 - 100 RON za noc
Apartmá se 2 ložnicemi
osoby200 - 200 RON za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: